Genç Erkekler 14-21 (2010-2004)

Yarışçı Ülke Bisiklet Takım
1 Demir Söğütlü Türkiye Scott ransom
2 Mahmut Enes Kont Türkiye Radon swoop Yok
3 FURKAN AKTÜRK Türkiye ROTWİLD
4 Ozan Cem TOMBAK Türkiye YT INDUSTRIES TUES AL BASE 2019 Hf Factory
5 Berke Gürcan Türkiye Rose
6 Arda Yakıcı Türkiye propain
7 Berke Özgür Türkiye Radon
8 Ege Alp Çelik Türkiye Specialized Demo 8 650B FRZ Racing Team
9 Emir Erdem Türkiye Canyon spectral
10 Kamil enes Karaboğa Türkiye Ns snabb plus 1 Cawedwellers
11 Enes akın Akalın Türkiye Scott
12 Can Azaz Türkiye Scott Voltage Fr710 TG
13 ALİ EMRE ELVAYN Türkiye Propain FRS GRAVITY
14 Aras Babulu Türkiye Yt tues Ferdi
15 Yiğit Can Eker Türkiye YT TUES TG
16 MEHMET ORÇUN İÇÖZ Türkiye Cannondale Jeklly Carbon 3 Ferdi
17 Kadir İbiş Türkiye Banshee Darkside TG
18 Yunus Emre Demir Türkiye Specialized FRZ racin
19 Türker Güngör Türkiye Nukeproof☢️Giga -
20 Baran Arbak Türkiye Propain Freeridekafası
21 Mehmet uğur Saraç Türkiye Radon -
22 Burak Uzel Türkiye Giant glory -
23 Atilla Kalel Arbak Türkiye Cube -
24 Doruk Erol Türkiye Radon -
25 Serkan Orhan Türkiye Norco -

Elit Erkekler 22-34 (1990-2003)

Yarışçı Ülke Bisiklet Takım
1 Doğan Gülmez Türkiye Specialized Status
2 Melih Murat Pesmen Türkiye Canyon TG
3 bulut şahin Türkiye scott
4 Özgür Koçkar Türkiye Trek Slash 9.8
5 Emir Melik Peker Türkiye Orbea Rallon Has Crew
6 emre berkay zeren Türkiye cube stero hpa 150 sl 27,5+
7 Bartu Karasu Türkiye Nukeproof TG
8 BAHADIR YILDIRIM Türkiye CUBE STEREO FRS GRAVITY
9 TARIK GÜR Türkiye S-WORKS ENDURO FRS GRAVITY
10 Mustafa Arif Tunç Türkiye Specialized FRS GRAVITY
11 Barış Mert Karakuş Türkiye Evil Insurgent TG
12 Yavuz Aksoy Türkiye Pivot FREERIDEKAFASI
13 Melih Kozak Türkiye NSBİKES Fuzz TG
14 Bekir Cazgır Türkiye Specialized Stumpjumper Evo -
15 orkan ege ürer Türkiye cannondale FREERİDEKAFASI
16 SELÇUK ÇELİK Türkiye SCOTT HAS Crew
17 FURKAN BİCE Türkiye YT TG
18 Cihad Acar Türkiye Yt capra Tg
19 Furkan Kıran Türkiye Cube -
20 Mert Özcan Türkiye Commencal Meta TR Nduro-TR
21 Muhammet KARADENİZ Türkiye Canyon strive -

Master Erkekler A 35-43 (1989-1981)

Yarışçı Ülke Bisiklet Takım
1 izzet yüksel Türkiye CUBE FENERBAHÇE
2 Fehmi Gürkan Türkiye Cube Freeride Kafası
3 Tolgahan ŞAHİN Türkiye Trek Slash Team +2:30
4 Peter Hegyi Romania Focus Ferdi
5 Sinan YILMAZ Türkiye Specialized Stumpjumper -
6 KIRILL CHERKASHENKO Russia Rocky Mountain -
7 Mustafa Hulusi Emir Türkiye Gt Fury -

Master Erkekler B 44+ (1980 VE ÜSTÜ)

Yarışçı Ülke Bisiklet takım
1 NIKOLAI POLIAKOV Russia Norco
2 ERMAN BALKIN Türkiye SPECIALIZED ENDURO S-WORKS BODASK
3 Bjorn SUNLAND Norway YT Capra YT
4 Alper Akçan Türkiye Trek -
5 Burak Özcü Türkiye Trek Dedeler
6 üzeyir terzi Türkiye commencal ANATOLIAN EAGLES
7 Volkan Karacan Türkiye Specialized stumpjumper -
8 Nafiz Uybat Türkiye Canondale-Giant Team Dedeler

Kadınlar 14-55 (2010 VE ÖNCESİ)

Yarışçı Ülke Bisiklet Takım

Master Kadınlar (36+)

Yarışçı Ülke Bisiklet Takım

E-Bike (14+)

Yarışçı Ülke Bisiklet Takım
1 Berat Şahin Türkiye Specialized Kenevo
2 Serhat Başer Türkiye Cube Stereo Hybrid 140 Hpc Tm 750
3 Baran Keskin Türkiye Scott Strike
4 Tayfun Yüce Türkiye Specialized Levo Turbo E-bike Adana
5 SAMET KURT Türkiye Specialized Turbo Levo SL -

Hardtail (14+)

Yarışçı Ülke Bisiklet Takım
1 ALİ MERT GÜNAY Türkiye Bisan
2 saithan Büyükbaş Türkiye Brand-X
3 Yusuf Enes Coşkun Türkiye Btwin FRZ RACİNG TEAM
4 Yiğit Efe Al Türkiye Cube Reaction -
5 arda uslu Türkiye Carraro -